Media lokalne o nas

Realizowany w naszej szkole projekt “Poprawa efektywności energetycznej w budynku Szkoły Podstawowej nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Stargardzie” jest atrakcyjny nie tylko dla społeczności uczniowskiej i pracowników szkoły, ale także dla miasta. Świadczą o tym artykuły zamieszczane w lokalnych mediach.

Wielki remont w SP 3 Stargard. Zrywają, rozbierają, układają, montują
stargard_nwes_logo

W Szkole Podstawowej nr 3 w Stargardzie trwa duży remont jednego z dwóch szkolnych budynków. Prowadzone są prace, które mają zwiększyć efektywność energetyczną szkoły przy ulicy Limanowskiego.

Pełna treść artykułu na stronie Stargard News

Zajrzeliśmy na plac budowy w Szkole Podstawowej nr 3

W Szkole Podstawowej nr 3 roboty idą pełną parą. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, remont powinien zakończyć się wiosną przyszłego roku. Jako pierwsi postępy prac na własne oczy mogli zobaczyć dziennikarze, którzy wzięli udział w śniadaniu prasowym. Wartość inwestycji w SP nr 3 to ponad 7,7 miliona złotych.

Cały artykuł na stronie internetowej Stargard Nasze Miasto

Scroll to Top
Skip to content