Śniadanie prasowe

22 listopada o godzinie 12 w naszej szkole odbyło się spotkanie zespołu ludzi zaangażowanych w realizację projektu “Poprawa efektywności energetycznej w budynku Szkoły Podstawowej nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Stargardzie”. Wzięliw nim udział przedstawiciele Urzędu Miejskiego, lokalne media i pracownicy szkoły.

 – To bardzo potrzebne roboty budowlane, a jednocześnie znacznie więcej niż remont. Młodzi ludzie zyskają również bezcenną wiedzę na temat ekologii, zdrowego trybu życia i zasad dbania o środowisko naturalne. Korzyści udziału w tym projekcie będziemy odczuwać tak naprawdę jeszcze wiele lat po jego realizacji. Przygotowanie i zaplanowanie dużego remontu wymagało wiele pracy. Trzeba podkreślić starania dyrektora śp. Romualda Bobrowicza, który marzył o takich właśnie zmianach w Trójce – mówi Ewa Sowa, zastępca prezydenta.

Szczegółowy opis na stronie UM w artykule Zajrzeliśmy na plac budowy.

Scroll to Top
Skip to content